The best Side of خرید خانه در باشاک شهیر


املاک و مستغلات مناسب دریافت شهروندی کشور ترکیه؛ ارزیابی قیمت املاک و آشنایی با شرایط و مراحل شهروندی و مدارک مورد نیاز

تابعیت ترکیه پروژه ها ویدیو ما که هستیم فروشگاه اطلاعات اخبار

آیا می دانستید که می توانید از طریق پروژه املاک و مستغلات در ترکیه تابعیت ترکیه را دریافت کنید؟ این پروژه در منطقه باهچه شهیر فرصتی باز برای لذت بردن از اقامت طولانی مدت و سرمایه گذاری در شهر است.

از مهم‌ترین وسایل بازی این شهربازی باید به ماشین برقی، چرخ‌و‌فلک، تاب چرخان و البته راک‌اند‌رول اشاره کرد.

در استانبول اتاق‌های بازی هیجان‌انگیزی مثل اتاق فرار، اتاق‌های بازی مخصوص کودکان، اتاق بازی با هدست واقعیت مجازی، شهر بازی‌های کلاسیک، خانه لگو و مرکز شبیه‌سازی پرواز وجود دارد که می‌توانند گزینه خوبی برای وقت‌گذرانی باشند.

در آغاز فصل ۰۶–۲۰۰۵ خوان د راموس به عنوان سرمربی باشگاه انتخاب شد. این فصل نقطه عطفی در تاریخ باشگاه سویا بود؛ زیرا در این فصل نخستین جام اروپایی باشگاه در فینال جام یوفا و با پیروزی ۴ بر ۰ مقابل میدلزبورو در فیلیپس اشتادیون آیندهوون به دست آمد. انزو مارسکا (۲ گل)، لوئیس فابیانو و فردریک کانوته گلزنان سویا در این بازی بودند. سویا فصل ۰۷–۲۰۰۶ را با قهرمانی در سوپرجام اروپا و با غلبه ۳–۰ بر بارسلونا، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا آغاز کرد. گل‌های این بازی را رناتو، کانوته و مارسکا به ثمر رساندند. این فصل با قهرمانی در دومین جام یوفای پیاپی برای سویا ادامه پیدا کرد. این بار سویا در فینالی که در همپدن پارک گلاسکو برگزار می‌شد، مقابل باشگاه هم وطن خود، اسپانیول قرار گرفت. این بازی در پایان وقت‌های معمول و اضافی با نتیجه ۲–۲ به پایان رسید و گل‌های سویا را آدریانو کوریا و فردریک کانوته به ثمر رساندند. در ضربات پنالتی، آندرس پالوپ دروازه‌بان سویا که به عنوان بهترین بازیکن مسابقه نیز شناخته شد، با مهار سه ضربه پنالتی، نقش قابل توجهی در قهرمانی سویا ایفا کرد. در همان سال سویا در فینال کوپا دل ری در مادرید، به مصاف ختافه رفت که در این بازی نیز با تک گل فردریک کانوته به پیروزی رسید و چهارمین قهرمانی باشگاه در جام حذفی به دست آمد.

مطالعات صورت گرفته بر روی منطقه باشاک شهیر استانبول نشان میدهند که باشاک شهیر در میان تمامی مناطق استانبول بیشترین افزایش خانه سازی در مناطق مسکونی را داشته است و این افزایش قیمت ملک در باشاک شهیر نیز به دلیل پروژه های مسکونی پیچیده ای است که در این شهر قرار گرفته اند.

ما از کوکی‌ها استفاده می کنیم تا بهترین امکان کاربری را به شما ارائه دهیم. درباره نحوه استفاده از آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید

اگر می خواهید برای خرید ملک در منطقه باهچه شهیر استانبول اقدام کنید ادامه این مطلب اطلاعات جامعی را از سیستم حمل و نقل عمومی این منطقه در اختیار شما قرار خواهد داد. 

 سایر مشخصات ویلاهای اختصاصی در باشاک شهیر با کسب تابعیت ترکیه:

همه اینها در یک محوطه انجام می شود که در آن جهش های کیفی در سلامت جهان خواهیم داشت.

این مرکز با ۸۹ اتاق عمل و ۲،۶۸۲ تخت یک مرکز درمانی برجسته به تمام معنا خواهد بود.

خانه‌های گران قیمت استانبول در بشیکتاش، شیشلی، باکرکوی، کادی کوی، اسکودار، ساریر قرار گرفته است.

پروژه ساختمانی در کوچوک چکمجه استانبول برای گرفتن پاسپورت ترکیه

خرید خانه در باهچه لیولر استانبول

قیمت خانه در باشاک شهیر
عوامل مختلفی بر قیمت خانه در باشاک شهیر استانبول اثر می‌گذارند. با توجه به شرایط و رشد روز افزون این منطقه و افزایش امکانات آن طبیعتاً ارزش املاک هم بالاتر می‌رود. متراژ ساختمان یکی از عواملی است که قیمت خانه را تحت تأثیر قرار می‌دهد. امکاناتی که یک ملک از آن برخوردار است هم روی قیمت مؤثر واقع خواهد شد. موقعیت ساختمان و همچنین زمان ساخت آن از دیگر موارد تأثیر‌گذار بر قیمت خانه در این منطقه محسوب می‌شوند.

اویم استانبول مرجع خرید خانه در استانبول .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *